• Przedszkolaki z naszej Jedyneczki na podium!

• Nowa galeria Przedszkolaki z naszej Jedyneczki na podium! została dodana do albumu fotograficznego

Pragniemy poszczycić się sukcesem naszych przedszkolaków, które wzięły udział w X Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Urlach. Przegląd odbył się 11-tego stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Jadowie. 14 stycznia odbył się Koncert Laureatów.

Pierwsze miejsce w kategorii "przedszkole" zajęły najmłodsze przedszkolaki: Łucja Kwiatkowska, Marysia Kołodziejek, Łucja Miszczuk, Anastazja Ścigocka. Przy akompaniamencie Pani Sylwii Kołodziejek zaprezentowały w uroczy sposób pastorałkę „Świeć gwiazdeczko”.

Drugie miejsce z pastorałką „Dziś w stajence”, zajęły dzieci z zerówki: Łucja Rokicka, Wiktor Zyśk, Zuzanna Kruk, Wojciech Baranowski Lena Nerło, Alicja Sulich, Jolanta Grotkowska, Jan Bronisz, Ignacy Kosicki, Maria Zawadzka, Eliza Góral.

Wyróżnienie zdobyła Stefania Biernat z piosenką „Nie miały aniołki”.

Serdecznie GRATULUJEMY!