• Dzień Głośnego Czytania.

• Od 2001 roku 29 września obchodzimy Dzień Głośnego Czytania. W ramach świętowania tego wydarzenia nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej zorganizowali rożne aktywności, które miały na celu zachęcenie dzieci do regularnego odwiedzania szkolnej biblioteki oraz rozwijanie kompetencji czytelniczych od najmłodszych lat. Uczniowie mieli okazję wysłuchać fragmenty lektur należących do kanonu literatury dziecięcej. W role czytających wcielili się rodzice naszych uczniów. W tym dniu odbyło się również uroczyste pasowanie na czytelnika. Pani bibliotekarka zapoznała naszych nowych czytelników z zasadami obowiązującymi w bibliotece i mogli oni po raz pierwszy samodzielnie wypożyczyć książki. Poniżej fotorelacja z tego dnia.

• Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe.

• Dziewczynki z klas 7-8 zajęły 1 miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych i będą reprezentować nasz powiat w mistrzostwach regionu siedleckiego. Młodsze biegaczki z klas 5-6 zaprezentowały się z bardzo dobrej strony i zajęły po zaciętej rywalizacji 4 miejsce.