• WYRÓZNIENIE - KOLEJOWE ABC

• Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Kierunek – Bezpieczeństwo” zorganizowanym w ramach Kampanii Kolejowe ABC II realizowanej przez Urząd Transportu Kolejowego. Wpłynęło ponad 4114 prac. Projekty przygotowało łącznie aż 40 454 uczniów z klas I-VI z 2364 szkół podstawowych z całej Polski. Uczniowie klasy 5 ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Baonu „Nadbużańskiego” Armii Krajowej w Łochowie: Zuzanna Nowak, Gabriela Fedorczyk, Adrianna Mucińska, Julia Szcześnik, Inga Flaga, Amelia Kokoszka, Lena Filipiak, Maja Suska, Aleksandra Zasłonka, Łucja Podgórka, Magdalena Podgórska, Julian Grotkowski i Patryk Cudny zdobyli wyróżnienie. Szkoła otrzyma sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu wartości 5000 zł. Zwycięzcom i ich Rodzicom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.

• "Śpiewamy dla Ciebie Polsko"

• Pragniemy poszczycić się kolejnym sukcesem naszych uczniów, którzy wzięli udział w Gminnym Konkursie Piosenki z okazji 160 rocznicy Powstania Styczniowego "Śpiewamy dla Ciebie Polsko" zorganiozwanego przez Szkołę Podstawową w Gwizdałach w MiGOK Łochów.

Uczennice klasy V zajęły pierwsze miejsce w kategorii "zespoły - kl. IV-VIII"

Uczniowie klasy II - Oliwia Filipowicz oraz Kuba Pycz - zajęli pierwsze miejsce w kategorii "duety/solo kl. I-III"

Serdecznie GRATULUJEMY!

• "Noc sów"

• W piątek 3 lutego chętni uczniowie wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym przez Nadbużański Park Krajobrazowy z siedzibą w Kaliskach. "Noc sów" była wspaniałą lekcją przyrody podczas której uczestnicy mieli okazję wysłuchać prelekcji pracowników parku oraz obejrzeć film o niezwykłych ptakach, jakimi są sowy. Nasi uczniowie wykazali się dużą aktywnością i zostali nagrodzeni za zdobytą wiedzę.

• IX Przegląd Kolęd i Pastorałek w Jadowie.

• W dniu 27 stycznia trzy uczennice naszej Jedyneczki wzięły udział w IX Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Jadowie. Wydarzenie to miało miejsce w Miejskim Ośrodku Kultury w Jadowie. W kategorii solista przedszkole pierwsze miejsce zajęła Gabriela Sobiczewska. Na pierwszym miejscu uplasowała się także Oliwia Kukiełka w kategorii solista klas IV-VIII. Natomiast Jagoda Kosicka otrzymała wyróżnienie w kategorii solista klas I-III.

W poniedziałek dziewczynki zaprezentowaly swoje talenty wokalne przed naszą szkolną społecznością. Gratulujemy.