• KONKURS FOTOGRAFICZNY "JA I MOJA KSIĄŻKA" DLA UCZNIÓW KLAS 4-8 Z OKZAJI ”DNIA KSIĄŻKI”!

Cele konkursu:
          •Promocja czytania i książek wśród uczniów.
          •Rozwijanie wyobraźni i kreatywności.
          •Zachęcenie młodzieży do twórczej aktywności.
          •Wykorzystanie w praktyce umiejętności pracy z nowymi technologiami.

Przedmiot konkursu i zasady:
          1.Przedmiotem konkursu jest wykonanie autorskiej fotografii inspirowanej okładką wybranej książki (z kanonu lektur bądź z literatury dziecięcej) – czyli kopii okładki książki.
          2.Wybrana okładka, a co z tym się łączy – również zdjęcie, musi przedstawiać człowieka lub grupę ludzi.
          3.Do „żywej okładki” należy dołączyć zdjęcie oryginału (okładki książki).
          4.Na fotografii bohaterem ma być uczeń naszej szkoły wykonujący pracę lub grupa uczniów naszej szkoły.
          5.Każdy uczestnik konkursu może dostarczyć tylko jedną pracę wykonaną indywidualnie lub w grupie uczniów naszej szkoły.
          6.Zgłoszona do konkursu praca powinna zostać zapisana w formacie JPG.
          7.W nazwie pliku musi się znaleźć imię i nazwisko oraz klasa uczestnika/uczestników konkursu.
          8.Zgłaszane fotografie muszą być w pełni autorskie.
          9.Zdjęcie konkursowe i zdjęcie oryginalnej okładki przesyłamy poprzez platformę TEAMS do p. E. Banaszek.
          10.Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w kwietniu.
          11.Zgłoszenie prac na konkurs będzie równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu, wyrażeniem zgody na publikowanie danych osobowych oraz rozpowszechnienie wizerunku na potrzeby przeprowadzenia i promocji konkursu.

SZKOLNY KONKURS JEST WZOROWANY NA KONKURSIE „ŻYWE OKŁADKI”. W GRAFICE GOOGLE SĄ DOSTĘPNE PRACE INNYCH UCZNIÓW.MOŻNA JE OBEJRZEĆ, ALE NIE KOPIOWAĆ!!! PLAGIATY NIE BĘDĄ OCENIANE!
          TERMIN ODDANIA PRACY: 9 KWIETNIA 2021 R.